Nowa Honda CR-V

Ewolucja w każdym calu

Poczuj jazdę

Przewiń

Logo Hondy CR-V.

Odnowiona na każdym poziomie.

Sportowy i luksusowy model CR-V, z opcją 7 foteli, został całkowicie odnowiony i całkowicie przeprojektowany, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Odkrywaj otwarte przestrzenie

Całości przyświeca jeden cel — komfort.

Model CR-V został przeprojektowany — jego dynamiczna sylwetka jak zwykle przyciąga wzrok. Także jego wnętrze robi wrażenie — poczujesz się w nim luksusowo i wygodnie, a każdy pasażer będzie miał wystarczająco miejsca na nogi. Każda podróż to przyjemność, a jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni na duże bagaże, Honda CR-V na pewno Ci w tym pomoże. 

Honda CR-V w mieście — zbliżenie przedstawiające deskę rozdzielczą.

Moc, która Cię poruszy

Doskonała na dalekie trasy.

Niesamowite osiągi zapewnia nasz zaawansowany silnik 1,5 VTEC TURBO dostępny z manualną 6-biegową skrzynią lub automatyczną 7-biegową przekładnią CVT. W połączeniu z nowym podwoziem zapewnia to niezwykłą dynamikę i sportowy styl jazdy. Całkowicie nowa Honda CR-V zawiezie Cię do celu w najwyższym komforcie — wskaż miejsce na mapie i ruszaj w trasę! 

Honda CR-V z kierowcą siedzącym za kierownicą — widok z boku.

Rzuca się w oczy

Nasza kolejna Honda CR-V będzie dostępna z nowym, zaawansowanym hybrydowym układem napędowym.

Dzięki inteligentnemu i zaawansowanemu hybrydowemu układowi napędowemu najlepiej sprzedający się SUV na świecie będzie teraz jeszcze bardziej dopasowany do dzisiejszych warunków drogowych. Nowa jednostka napędowa zapewnia niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy w każdych warunkach, łącząc w sobie sportowe osiągi, niskie zużycia paliwa oraz redukcję emisji spalin. 

Zaawansowany hybrydowy układ napędowy Hondy CR-V — zdjęcie.

Przejdź na wyższym poziom

Podkreśl swój własny styl.

Istnieje wiele sposobów, aby dopasować tego całkowicie nowego SUV-a do własnego stylu. Dostępna jest szeroka gama pakietów wyposażenia, a także cała oferta pojedynczych akcesoriów. Dzięki tym drobnym dodatkom możesz nadać swojej nowej Hondzie CR-V zupełnie unikalny i dopasowany do siebie styl. 

Pakiety akcesoriów Hondy CR-V — widok z tyłu.